Parafialna strona demonstracyjna
w Katowicach

Kontakt

Remont ołtarza

86.00%

Uzbierano 4300 zł z 5000 zł - to 86.00% docelowej kwoty.

Złożyło się już 8 Darczyńców.


Ofiaruj parafii wybraną kwotę

Płatności są realizowane przez CashBill S.A. Realizując wpłatę akceptujesz regulamin

 

Bóg zapłać za wszystkie wpłaty

Ołtarz to serce każdego kościoła. Starając się dbać o serca w sposób duchowy, nie możemy zapomnieć też o centrum naszej świątyni. Dzięki dobrodusznym Darczyńcom mogliśmy wykonać już część koniecznych zmian, dzięki temu już teraz można przyjść i zobaczyć owoce wspólnego zaangażowania.

Remont elewacji

102.50%

Uzbierano 12300 zł z 12000 zł - to 102.50% docelowej kwoty.

Złożyło się już 42 Darczyńców.


Ofiaruj parafii wybraną kwotę

Płatności są realizowane przez CashBill S.A. Realizując wpłatę akceptujesz regulamin

 

Bóg zapłać za wszystkie wpłaty

Dzięki wspólnym wysiłkom całej Wspólnoty mogliśmy rozpocząć remont elewacji naszego kościoła. Istotnym elementem renowacji jest docieplenie całego budynku, dotychczas zebraną kwotę przeznaczyliśmy na zakup wysokiej jakości materiałów oraz udało nam się pokryć część prac. Wierzymy, że ciepło serc Parafian pozwoli na ocieplenie wnętrza kościoła i zakończenie wszystkich prac przed zimą - Bóg zapłać wszystkim Darczyńcom.

Formularz kontaktowy


Strona demonstracyjna, brak możliwości wysłania danych z formularza

Newsletter

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.